Metalli lõikamine

Kamika GS OÜ pakub tellimisel värvilise metalli lõikamise teenust. Kamika GS OÜ pakub koostööd kõigile klientidele eraisikutest kuni suurettevõteteni. Pikaajaline ja suur kogemus metallide lõikamise alal lubab meil täita erinevaid tellimusi lühikeste tähtaegadega.

10 mm kuni 500 mm diameetriga ümarmetalli lõikame lintsaega.

Selline töötlus toimub spetsiaalse masinaga: toorik paigutatakse tööalale, kus toimub lõikamine liikuva saega. See metood sobib ümara/toru-kujuliste ja lehtvaltstoodete lõikamiseks. Meetodi eelis on kõrgekvaliteediline lõike tulemus, sajandiku täpsusega (± 1 mm/m); võimalik lõikenurk 0-50°.

Nurki ja torusid jms lõikame automaatsaega.

Alumiiniumlehed – teemantkettaga alates 4 mm kuni 50 mm.

Alumiiniumist, roostevabast terasest, vasest ja messingist lehti lõikame giljotiiniga.

Sellisel meetodil metalli lõikamist kasutatakse sirge lõikega lehttoorikute valmistamisel. Protsess toimub giljotiinkääride abil. Giljotiinkääride ülemine osa on liikuv, alumine fikseeritud – terade vahele asetatud lehe lõikab seade läbi väga täpse ja tugeva löögiga. Giljotiinlõige tagab puhta lõike minimaalse kaoga ja ilma termilise mõjuta metallile.

Maksmaalne lõike pikkus on 3000 mm.

Metalli puurimine

5 kuni 50 mm aukude puurimine radiaal-puurpingil.

Enimor Met OÜ põhitegevuseks on mustmetalli müük. Ettevõtte Kamika GS OÜ on tüttarettevõte, mille põhitegevuseks on värvilise metalli müük.

Tellimuse vormistamiseks ja täiendava info saamiseks metallide lõikamise ja puurimise kohta kirjutage meile e-posti vahendusel või helistage; vt kontaktid.

En7wzX5klw1TMetalli lõikamine