Alumiinium – ümar, leht, rihveldatud leht, toru, nurk

Alumiinium – ümar, leht, rihveldatud leht, toru, nurk

Kamika GS OÜ pakub laias valikus värvilisest metallist tooteid. Alumiiniumtoodete valikus on ümarmetall, lehtmetall, rihveldatud alumiiniumleht, torud, nurkmetall.

Alumiininum on värvuselt matt-hõbedane, kerge, plastiline metall. Alumiiniumi korrosioonikindluse tagab seda kattev oksiidikiht. Alumiinium on mehhaaniliselt kergesti töödeldav, kuigi võrreldes terasega on ta habras ja mitte nii tugev.

Alumiiniumvarras

Alumiiniumvarras on valtsitud, mittetoksiline, mittemagnetiline, hea korrosioonivastupidavusega erinevate keemiliste ühendite suhtes. Tänu nendele omadustele on alumiiniumvarras kasutatav väga paljudes erinevates tööstusharudes.

Alumiiniumleht

Valtsitud alumiiniumlehest valmistatakse erinevaid toorikuid – nii on alumiiniumleht laeva- ja masinaehituses üks nõutavaimaid metallitooteid.

Alumiiniumleht on saadaval erinevate töötlustega; näiteks rihveldatud või perforeeritud lehtedena. Pulbervärvide kasutamine alumiiniumi töötlemiseks, laiendab see võimalikke kasutusalasid pea piiramatult.

Alumiiniumtoru

Valtsitud alumiiniumit kasutatakse sageli erinevate mõõtmetega torude tootmiseks. Alumiiniumtorusid kasutatakse erinevates tööstusharudes, teede-ehituses ja viimistluses.

Alumiiniumtorud leiavad laialdast kasutust – vastupidavus niiskusele ja erinevatele kemikaalidele annavad eelise terase ees. Kuna alumiinium on oluliselt kergem ja odavam terasest, on alumiiniumtorude populaarsus tänapäeval oluliselt kasvanud – neid kasutatakse magistraaltrasside ehituses, drenaaži- ja ventilatsioonisüsteemides ja ka paljudel muudel aladel.

Alumiiniumnurk

Valtsitud alumiiniumist toodete hulgast leiate alumiiniumnurgad. Alumiiniumnurk kujutab endast sisemise õõnsuseta, Г-kujulist profiili. Alumiiniumnurk eristub teistest metalltoodetest korrosioonikindluse, kerguse ja atraktiivse välimuse poolest ning seda materjali on lihtne hooldada. Alumiinium allub hästi nii mehhaanilisele kui ka termilisele töötlusele; on painutatav ja keevitatav.

Kõigi alumiiniumtoodetega seonduvate küsimuste korral pöörduge meie kliendihaldurite poole. Helistage!

En7wzX5klw1TAlumiinium – ümar, leht, rihveldatud leht, toru, nurk