Messing – ümarmessing, messingleht, kuuskant latt, toru, lint

Messing – ümarmessing, messingleht, kuuskant latt, toru, lint

Kamika GS OÜ pakub laias valikus värvilisest metallist tooteid. Messingist tooted: ümarmessing, lehtmessing, kuuskant, traat, lintmessing.

Messing, nagu ka kõik messingist tooted, eristuvad vasest kõrgete tugevu- ja korrosioonitaluvusnäitajate poolest. Seetõttu on toorikud, nagu messingleht, messingvarras, messingtoru, messingplaat, messingtraat, messingprofiil ja messinglatt laialdaselt kasutuses paljudes erinevates tööstusharudes.

Kõrged tugevus- ja korrosioonitaluvuse näitajad ilmnevad mitte ainult õhu keskkonnas, vaid ka merevee, erinevate süsihappe lahuste ja orgaaniliste hapete keskkonnas. Nende hinnaliste väärtuste juures on messing nii kuum- kui ka külmtöödeldav ja survekeskkonnas. Messingit saab hästi joota nii pehme- kui ka kõvajoodisega.

Messingvarras

Ristlõike kuju alusel jaotuvad messingvardad ümaraks, ruudukujuliseks, kuuskandiks ja ovaalseks. Messingi sulamis koostisest sõltuvalt todetakse pehmeid, poolkõvasid ja kõvasid toorikuid. Messingvarrastest toodetakse kruvisid, polte, mutreid, hammasrattaid, furnituuri, kanalisatsioonisüsteemide detaile, klappe, gaasireduktoreid, elektromehhanniliste masinate ja kolvisüsteemide osi, gaasi- ja veesüsteemide detaile.

Messingleht

Messingit ja kõiki sellest valmistatud tooteid, nagu ka messinglehte, iseloomustab puhta vasega võrreldes oluliselt kõrgemad tugevuse ja korrosioonikindluse näitajad. Legeerimisel lisatavad elemendid annavad võimaluse parendada metallisulami füüsikalis-keemiliste omaduste näitaiaid – näiteks nagu tõsta selle vastupidavust korrosioonile ja erinevatele keskkonnamõjudele või merevee toimele.

Messinglatt

Messinglatti toorikuna toodetakse deformeeritavast messingist. Sulami tootmiseks kasutatakse nii kahekomponendilist vase ja tina segu kui ka mitmekomponendiist sulamit lisades mangaani, tina, pliid.
Messinglati laialdane kasutus on tingitud tema headest tugevus- ja korrosioonitaluvuse näitajatest; aga ka messingi sulami töötlusjärgssest ja poleerimisega saadavast kutsuvast välimusest.
Messinglatt on külmvaltsimisel saadav poolfabrikaat, mida kasutatakse erinevate asjade tootmiseks.

Messingtoru

Messingist torud on tööstustes laialdaselt kasutatavad. Messingtorude kasutusvõimalused on loendamatud – neid kasutatakse muuhulgas masinaehituses, laevaehituses ja mõõteriistade tootmises.

Messinglint

Messinglint on paljude lõppkasutuseks mõeldud toodete tööstusliku tootmise tooraine. Messinglint kujutab endast messingi sulamist valmistatud lindikujulist toodet. Messingi saamiseks kasutatakse kahekomponendilist vase baasil toodetud sulamit, milles legeerimiselemendina kasutatakse tsinki. Messinglint – külmvaltsimise teel saadud toorik, mida kasutatakse paljudes erinevats tööstustes.

Kõigi messingtoodete müügiga seotud küsimustega pöörduge meie kliendihaldurite poole. Helistage!

En7wzX5klw1TMessing – ümarmessing, messingleht, kuuskant latt, toru, lint