Roostevaba teras – ümarteras, lehtteras, teraslatt, toru, kuuskant, traat, lint

Roostevaba teras – ümarteras, lehtteras, teraslatt, toru, kuuskant, traat, lint

Kamika GS OÜ pakub laias valikus värvilisest metallist tooteid. Roostevabast terasest tooted: ümarteras, lehtteras, teraslatt, toru, kuuskant, traat, lintteras.

Roostevaba teras

Roostevaba teras – ka karmides tingimustes kõrge korrisoonikindlusega teras peab vastu mere- ja jõevees, õhu käes, talub osasid happeid ja soolalahused jne. Roostevabast terasest valmistatud tooted ei ole siiski 100% roostevabad – nii nagu iga metall, korrodeerub ka roostevaba teras, seda küll oluliselt vähemal määral.

Roostevabad torud

Roostevabast terasest torusid kasutatakse toiduainete- ja keemiatööstuses, masinaehituses, mõõteseadmete tootmises ja ehituses. Roostevaba toru on leidnud laialdast kasutust ka reklaamitööstuses ja dekoratsioonide elementidena.

Roostevabast terasest pakume tõmmatud torusid ja keevitusühendusega torusid. Roostevabast terasest tõmmatud toru eelis keevitatud ühendustega torude ees on tugev mehhaaniline vastupidavus. Keevitusühendustega ümar toru on sirge keevisõmblusega. Neid kasutatakse laialdaselt ehituses ja masinaehituses. Toiduainetetööstuses on elekterkeevitusõmblusega torud enimkasutatav toru.

Ümarteras

Roostevaba ümarteras – ümmarguse ristlõikega vardad on kõige laialdasemalt kasutatav materjal kõigis tööstusharudes, ehituses ja masinaehituses. Roostevabast terasest vardad on suure nõudlusega toode, mida kasutatakse tööstusliku tootmise masinate ja tööpinkide konstruktsioonides ning muudes mehhanismides.

Ümarterast toodetakse legeeritud terasest, mis tähtendab, et sel puuduvad magneetilised omadused. Toote ristlõige om ümar, diameeter varieerub 5st 270e millimeetrini.

Roostevaba kuuskantteras

Kuuskantteras – tootel on kuus võrdset külge, moodustates ristlõikel võrdkülgse kuusnurga. Kuuskantterast kasutatakse laialdaselt erinevates tööstusharudes. Kuuskantterase ristlõike nimimõõtmed on võrdsed sellesse joonestatud ringi läbimõõduga ja on vahemikus 5 kuni 55 mm. Sellest valmistatakse kinnitusvahendeid nagu mutrid ja poldid erinevate mehhanismide jaoks.

Roostevaba lehtteras

Roostevaba lehtteras – sobib kasutamiseks pea kõigis tööstus- ja tootmisvaldkondades. See korrosioonile vastupidav universaalne materjal on kauakestev, lihtsalt kasutatav ja ökonoomne.

Roostevabast terasest lint

Roostevaba lint – väga vastupidav korrosioonile, allub kergelt erinevale töötlusele, lõikamisele jne. Kasutatakse väikeste detailide stantsmiseks. Kasutatakse masinaehituses. Erinevate kodumasinate ja majapidamistarvete tootmises.

Roostevaba latt

Roostevaba latt – roostevaba profiili, mis oma üldmäätmetelt on väiksem lehtterasest, kasutatakse peamiselt tootmises külmstantsimisega tootmises. Enamlevinud kasutuvaldkonnad on toiduainetetööstus, masinaehitus ja ehitus.

Kõigi roostevaba terasega seonduvate küsimuste korral pöörduge meie kliendihaldurite poole. Helistage!

En7wzX5klw1TRoostevaba teras – ümarteras, lehtteras, teraslatt, toru, kuuskant, traat, lint