Vask – ümar, leht, latt, toru

Vask – ümar, leht, latt, toru

Kamika GS OÜ pakub laias valikus värvilisest metallist tooteid. Vasest tooted: ümarvask, vaskleht, vasklatt, vasktoru.

Vase olulisimad omadused on kõrge soojus- ja elektrijuhtivus, hea vastupidavus keskkonnast tingitud korrosioonile, võime juhtida soojust väga suures ulatuses, ja seejuures kanda edasi ka otsest päikesekiirtest saadavat soojusenergiat.

Vask on atraktiivne ka mehhaanilisest vaatepunktist lähtudes – vask on plastiline, vasel saab kasutada mistahes keevituse variante, vaske saab taaskasutada.

Vask puhtal kujul – roosaka-punaka tooniga eristuv metall; vase ja teiste elementide sulameid on inimene kasutanud juba sajandeid.

Vaskvarras

Vaskvarda hinnatuimad füüsikalis-mehhaanilised omadused on põhjuseks, miks see toode on laialdaselt kasutusel metallitöötlus- ja masinaehitustööstuses. Vaskvarras allub hästi lõikamisele, puurimisele, freesimisele, stantsimisele ja pressimisele. Tänu selle kasulikele omadustele on vaskvarras kasutatav laevaehituses erinevate komponentide ja detailide tootmiseks.

Poldid, mutrid, hammasratas, seibid, klapid, võllid, puksid – see on vaid väike loetelu vaskvarrastesst toodetavast. Tänu sellele, et vask ei ole keskkonnale kahjulik, saab vaske kasutada vee- ja gaasisüsteemides.

Vaskleht

Vaskleht – ülipopulaarne katusekatte materjal, peab vastu vähemalt 100 aastat, headel tingimustel ka oluliselt kauem. Enamgi veel – nii pika kasutusaja jooksul kattub vaskleht oksiidikihiga, mis pikendab materjali eluiga veelgi.

Olles keskkonnale ohutu element, on vask ohutu ka inimesele – see lubab vasklehte kasutada kõige erinevamate asjade tootmiseks. Näiteks, vaskleht pole ehituses kasutusel vaid katusematerjalina, vaid seda kasutatakse laialdaselt ka toiduainetetööstuses – vaskleht on tänuväärne poolfabrikaat köögitarvikute ja kauakestvate toidunõude valmistamiseks.

Vasklatt

Vasklatt on leidnud laialdast kasutamist ehituses katusekattematerjalina, kuna vask on väga vastupidav erinevatele ilmastiku- ja keskkonnatingimustele ja sademetele. Lisaks on vask väga pikaealine ja keskkonnale kahjutu materjal.

Peale selle kasutatakse vasklatti ehitiste fassaadide dekoreerimismaterjalina. Vasklatti kasutatakse palju ka elektro- ja raadiotehnikas.

Vasktoru

Vasktoru on praktilisele korrusioonikindel, äärmiselt kaua vastupidav, ja kuna materjal on inimesele kahjutu, kasutatakse seda laialdaselt joogiveesüsteemides. Lisaks sellele kasutatakse vasktorusid küttesüsteemides ja külmutus- ja jahutusseadmetes. Vasktorusid saab kasutada toorikuna erinevate metallitöötluse ja masinaehituse toodangute jaoks.

Kõigi vasktoodete müügiga seotud küsimustega pöörduge meie kliendihaldurite poole. Helistage!

En7wzX5klw1TVask – ümar, leht, latt, toru